خرید و قیمت انواع موس کامپیوتر، گیمینگ و بی سیم 10 مرداد

لازم به ذکر است که قبل از تمیز کردن و پاکسازی موس، ارتباط آن را با برق قطع کنید. جهت مشاهده دمو، نمونه فیلم را در حالت بزرگنمایی و کیفیت 720p قرار دهید. شارژدهیش بدون استفاده از rgb تا دو هفته است استفاده مداوم و روزانه و کیفیت ساخت خوبی داره.

موس گیمینگ ردراگون مدل REDRAGON Griffin M607

اختراع اولین موس کامپیوتر را می‌توان به مهندس آمریکایی داگلاس انگلبارت نسبت داد. این چرخ برای اولین بار در سال 1968 به نمایش عمومی ‌درآمد، دارای چرخ‌هایی بود که به سطح متصل می‌شدند و دو پتانسیومتر که حرکت چرخ‌ها را تفسیر می‌کنند. از زمان اختراع، ماوس کامپیوتر به روش‌های مختلف دسته بندی مانند مکانیزم، گزینه اتصال و ارگونومی ‌به تکامل خود ادامه داده است. از آن‌جایی که موس‌های نوری و لیزری قطعات متحرک زیادی ندارند که بتوانند شکسته شوند، از موس‌های مکانیکی قابل اطمینان‌ترند. بعلاوه، نه تنها دقت و حساسیت بالاتری دارند، بلکه به تمیزکاری منظم نیز نیاز ندارند. تنها مشکل موس‌های نوری این است که آن‌ها روی سطوح براق کار نمی‌کنند.

برای مثال ما در دوره آموزش ICDL به کارآموزان خود پیشنهاد میکنیم برای افزایش انجام کارهایشان از موس لیزری استفاده کنند. اگر به دنبال یک موس مناسب برای گیمینگ هستید موس سایلنت چندان برای کاربرد شما مناسب نیست زیرا جابجایی دکمه های این موس کم است. این موس برای محیط هایی که سکوت مهم است مانند شرکت هایی با کارمندان زیاد یبسیار مناسب است.

موس M90 لاجیتک Logitech mouse

هر کسی برای کاربرد خاصی به یک فروشگاه موس مراجعه می‌کند. برای مثال برخی افراد هستند که اقدام به فروش موس فانتزی می‌کنند. این نوع موس برای کسانی که استفاده چندانی از کامپیوتر ندارند مناسب خواهد بود.

  • را از دستگاه در حالت روشن، جدا کرده و سپس اقدام به ریستارت کردن آن کنید.
  • ماوس‌های بی‌سیم امروزی با دوباتری درون ماوس و یک دانگل متصل به درگاه یواس‌بی کیس کار می‌کنند.
  • در این جا، ما انواع مختلف ماوس کامپیوتر و لپ تاپ و مزایا و معایب هر یک را بررسی خواهیم کرد.
  • یکی برای قرار گرفتن برد مدار چاپی در آن و دیگری بر روی آن قرار می‌گیرد.
  • در کامپیوتر های امروزی در چند سال اخیر استفاده از ماوس های  بلوتوثی رایج شده است.
این چهار عمل در برنامه‌های خاص کار خاص خود را انجام می‌دهند که تقریباً شبیه اعمال بالا است. لازم است ذکر شود که بیشتر ماوس‌ها برای افراد راست دست که تعداد آن‌ها بیشتراز چپ دست‌ها است طراحی می‌شوند و اگر فرد چپ دست باشد و بخواهد با انگشت اشاره عملکرد کلید سمت چپ ماوس را اجرا کند. می‌تواند در تنظیمات رایانه در قسمت تغییرات کلیدهای ماوس نحوه عملکرد کلید سمت راست و چپ را با هم عوض کند. این مدل همان مدلی است که در کنار اکثر کامپیوترها مشاهده می کنید.

نرم افزار تست لپ تاپ دست دوم: آشنایی با برنامه تست لپ تاپ استوک

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار